Sport

FUDBAL-GRUPA JUG: FK IGALO POSUSTAJE

Odigrane su utakmice trećeg kola Udruženja klubova grupa Jug za seniore. U Radanovićima ekipa Orjena postigla je prvu pobjedu u ovoj takmičarskoj sezoni.Pobijeđena je ekipa Sloge iz Radovića sa 3:1 (1:0) .Orjen je poveo golom Miloša Gornovićamu 27 minutu u nastavku isti igrač u 58 duplirao je prednost svoje ekipe. Domaći su smanjili rezultat u 78., a strijelac je bio Damir Lasić. Konačan rezultat u 87 minutu postigao je Saša Marković za 3:1.

//////////
U Igalu na utakmici Obilić –Sloga (Bar) viđena je prava antipropaganda fudbala. Gosti iz Bar su stigli sa samo devet igrača. Domaći tim Obilića brojčanu prednost od dva igrača je brzo iskoristio i poveo prvo u 5 minutu preko Miloša Ivančevića, a zatim u 11, a strijelac je bio Igor Nišavić. Treći gol postigao je Miloš Đurđević u 26 minutu. Utakmica je trajala do 43 minuta i povrede mladog Mehmeda Kričkovića. Sudija Mašan Vujović sa Cetinja je bio prinuđen da označi kraj utakmice.

////////////////////

Poslednja utakmica odigrana je juče u Baru. Lider Hajduk pobijedilo je Igalo 1:0. Trend loših rezultata fudbaleri Igala su nastavili i tim Krsta Perovića već zaostaje četiri boda za vodećim Hajdukom.
U ovom kolu slobodna je bila ekipa Cetinja. Tabela: Hajduk (Bar)9, Obilić 6 ,Cetinje i Igalo po 4,Orjen 3 , Sloga Radović i Sloga Stari Bar bez bodova. U narednom kolu u nedelju igraju Igalo-Sloga (Radovići), Cetinje –Obilić i Sloga Stari Bar-Hajduk. U narednom kolu je slobodna ekipa Orjena.