Please assign a menu to the primary menu location under MENU

Sport

VATERPOLO, REGIONALNA LIGA – JADRAN BOLJI OD MORNARA

Vaterpolisti “Jadran Carine” savladali su večeras ekipu “Mornara” 8-4 u okviru 8. kola Regionalne lige. Novljani su ovom pobjedom zadržali treće mjesto na tabeli i sada imaju četiri boda više od sastava iz Splita.

Kuriozitet je da u prvoj četvrtini nije bilo golova. U nastavku, strijelci za Jadran bili su Kriještorac tri pogotka, Drašković i Ukropina po dva, dok se jednom u listu strijelaca upisao Radović.

Jadran Carine – Mornar 8:4 (0:0, 4:2, 3:0, 1:3)

Igalo – Bazen Instituta “Simo Milošević”. Sudije: Savinović (Hrvatska), Adžić (Crna Gora). Igrač više: Jadran Carine 6 (4), Mornar 3 (2). Peterci: Jadran Carine 1 (1).

Jadran Carine: Kandić, Ukropina 2, Popadić, Kriještorac 3, D. Banićević, Merkulov, B. Banićević, Gardašević, Đ. Radović 1, D. Radović, Drašković 2, Petković, Tešanović, Mijušković.

Mornar: Šparada, Čagalj 1, Erak, Akrap, Ćalić, Živković 1, Solje, Buha 1, Vrdoljak, Burić 1, Dužević, Kreković, Pavić, Rako.