Sport

TENIS, VETERANI – STELA KOSOVIĆ I ĐORĐE SIMANIĆ PRVI NA TURNIRU U ŠIROKOM

U Širokom Brijegu je održan 3. „Tenis fest“, turnir veterana, koji je okupio čak 97 igrača iz pet zemalja. Fanfastičan uspjeh ostvarili su veterani Teniskig kluba „Herceg Novi“, Stela Kosović i Đorđe Simanić, koji su u paru pobjedili sve svoje protivnike i osvojili prestižni pehar.

Odličnu igru u singl kategoriji prikazao je Đorđe Simanić, koji je nakon dvije pobjede u grupi, pobjedio i u četvrtfinalnom meču i plasirao se u polufinale, gdje je izgubio od Elvira Bolića, koji je kasnije i osvojio turnir.

Iz Herceg Novog su na ovom prestižnom takmičenju učestvovali: Sreten Antunović, koji je prošao grupnu fazu i izgubio u 1/4 finala i Aleksandar Rajović, koji uprkos dobroj igri, nije ostvario zadovoljavajući plasman.