Sport

OMLADINSКA FUDBALSКA LIGA: NOVI PORAZ „IGALA“

U 12. kolu Omladinske fudbalske lige Crne Gore juče su na Solilima omladinci “Igala” poraženi 3:0 (0:0) od ekipe „Podgorice“.

Strijelci za goste su bili Кenad Hadžibegović u 49, Nikola Ukšanović u 76. i rezervista Martin Đukanović u 88 minutu. Podgoričani  su opravdali ulogu favorita, ali je ostala diskutabilna situacija u 49. minutu, kada je dosuđen nepostojeći korner iz kojeg su gosti poveli. Ostala je dilema da li je lopta u vazduhu prošla zamišljnu gol liniju prije nego što je golman domaćih Кulinović izbio u polje. Do kraja susreta fudbaleri „Podgorice“ su dobrom igrom postigli još dva gola i potvrdili pobjedu.

Slijedi pauza do 22. novembra, kada fudbaleri Dejana B. Perovića gostuju ekipi „Sutjeske” u Nikšiću.