Sport

KOŠARKA – TRIJUMF PIONIRKI ŽKK PRIMORJE

Pionirke ŽKK “Primorje”, ubjedljivo su porazile ŽKK “Lovćen” sa Cetinja u utakmici 3. kola pionirske lige, rezultatom 107:33 (37:6; 23:7; 26:10; 21:10).
Primorke su pitanje pobjednika riješile već u prvim minutima utakmice, da bi u nastavku potvrdile uspjeh upisavši treću prvenstvenu pobjedu. U prvoj dionici rezultat je bio 37:6, a do odmora su izabranice Dragana Prge ubacile čak 60 poena,  sačuvavši 49 poena razlike.
Odličnu igru su pružile sve igračice, i skoro sve se upisale u listu strijelaca. Ekipu Primorki predvodila je nezaustavljiva i fantastična kapitenica Jovana Savković koja je postigla 33 poena, pratila je Bojana Radnjić sa 18, Jelena Bulajić je dodala 15, Anastasija Mojić 12, Sanja Pavlović 10,  Dora Simona Popržan 9, Kalina Samardžić 6, Iva Jevtović 2, Tijana Tatalović 2, a doprinos igri dale su i Sanja Akšam i Jovana Ječmenić.