Please assign a menu to the primary menu location under MENU

Sport

FUDBAL, DRUGA LIGA – REMI IGALA I LOVĆENA

Fudbaleri “Igala” odigrali su nerješeno 1 – 1 protiv cetinjskog “Lovćena”, u susretu pretposlijednjeg 32. kola Druge crnogorske fudbalske lige. Lovćen  je poveo autogolom Luke Šofranca u 59. minutu da bi konačan rezultat postavio Miloš Pavićević iz jedanaesterca u trećem minutu sudijske nadoknade.

Igalo je nastupilo u sastavu: David Bjelica, Luka Šofranac, Žarko Vilotijević, Akito Takemoto, Jovan Simović, Nenad Matić, Miloš Pavićević, Mladen Vučić, Marko Đukanović, Boban Đorđević i Mijodrag Koprivica. U igru su još ulazili: Andrija Bakrač, Bojan Gajić i Milo Đurković.

12. ČELIK 31 -74 8

Kolo prije kraja fudbaleri “Mornara”iz Bara, i zvanično su obezbijedili povratak u Prvu crnogorsku ligu. Barani su na svom terenu savladali Berane3:1, dok je Mladost poražena u Budvi od Cetinja 1:0.

Što se tiče opstanka, mnogo je kalkulacija, ali se u FK ” Igalo” nadaju povoljnom raspletu na kraju prvenstva i opstanku u ligi. U poslijednjem susretu šampionata, u nedjelju 26.maja, izabranici Dušana Jevrića gostuju ekipi “Mladost Lješkopolje” i dovoljan im je bod, da se i naredne godine takmiče u Drugoj ligi.