Sport

FUDBAL, DRUGA LIGA – POBJEDA IGALA ZA KRAJ JESENJEG DIJELA ŠAMPIONATA

Fudbaleri Igala ostvarili su pobjedu u odloženom susretu 18. kola Druge lige. Izabranici Dušana Jevrića savladali su “Jezero” 2-0 i odlaze na zasluženi odmor. Nakon remija protiv Berana u prošlom kolu, igrači Igala su bili pod velikim pritiskom. Ipak, kada je najvažnije, odigrali su najbolje i zasluženo osvojili tri boda. Strijelci za Igalo, bili su Nemanja Vlahović u 14. i rezervista Radoje Krulanović u prvom minutu sudijske nadoknade. Igrač Jezera Božo Osmajlić promašio je jedanaesterac u 83. minutu igre. Ovom pobjedom, Igalo je opet u vrhu tabele Druge lige. Vodi ekipa Mladosti, koja je u prvom dijelu šampionata prikazala najviše i zasluženo je na prvom mjestu.

U drugom susretu koji je odigran danas, Bokelj je kao domaćin poražen od Koma 2-1.