Sport

FUDBAL, DRUGA LIGA – POBJEDA IGALA U NIKŠIĆU

Fudbaleri Igala ostvarili su danas važnu pobjedu u borbi za opstanak. Izabranici Dušana Jevrića slavili su u Nikšiću,  u susretu 26. kola Druge crnogorske lige, protiv Čelika 3 – 1. Ovom pobjedom Novljani su nastavili seriju dobrih rezultata, pred polufinale Kupa Crne Gore koje je na programu u srijedu.

Poveli su domaćini preko Zečevića u 12. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku bolja igra Igala a strijelci su bili: Marko Đukanović u 51. Boban Đorđević u 57. i Miloš Pavićević u 72. minutu.

Igalo jastupilo u sastavu: Branko Vujović, Mijodrag Koprivica, Miloš Pavićević, Boban Đorđević, Marko Đukanović, Jovan Simović, Luka Šofranac, Bojan Kopitović, Akito Takemoto, Mladen Vučić i Nenad Matić. Priliku da zaigraju dobili su i Žarko Vilotijević, Milo Đurković i Rajko Leković. U sastavu su još bili Yelisey Sadlovskiy, Ljubomir Kovačević, Bogdan Rašo i Milovan Ilić.

U srijedu, na Solilima, igra se polufinalni susret Kupa između Igala i Grblja.